Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce v okolí obce

Akce v okolí obce


O Pejskovi a Kočičce

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

Rozloučení se školním rokem Klasické příběhy o Pejskovi a Kočičce jak myli podlahu, sušili si kožíšky na sluníčku a pekli dort. Pohádka plná krásných písniček a roztomilých kostýmů. Režie:Jáchym Kučera Produkce: Martina Fiřtová Kostýmy a masky: Martina Fiřtová Scéna: Václav Urban, Martina Fiřtová Hudba: skupina Crap Crew (Miroslav Smith Kovář & Tomáš Time Hanzlík) Cena: 60,-dítě /80,-dospělí REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkouzvonu.cz Vzhledem k velikosti sálu doporučujeme vstupenky rezervovat.

Více

GASSELLOAD OPEN AIR V. Litoměřice

Datum konání
Typ

Již 5.ročník fesťáku s tvrdou muzikou. Účinkují MALIGNANT TUMOUR, ANARCHUZ, X-CORE, SCREAM OF THE LAMBS, FATAL PUNISHMENT, ALABAI, HARD COLONY

Více

PODPORA AUTO DAFÉ

Datum konání
Typ

Speciální koncert na podporu našeho domácího klubu Auto Dafé, vybrané finance po vyplacení kapel a zvukaře půjdou do klubu jako finanční podpora klubu a aby byl výnos co největší rozhodli jsme se dát vstup 200,-. Pozvání přijali The Fialky, kteří zahrají speciální akustický set, z domácí scény pak mladá thrash metalová krev Comander a v roli pořadatele akce RECKLESS.

Více