Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce v okolí obce

Akce v okolí obce


O Koblížkovi - benefiční představení

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

Benefiční představení pořádané ve spolupráci s Kladenským divadélkem, jehož veškerý výtěžek poputuje dětem bez domova z Dětského centra Kladno. Vánoce přece nejsou o dárcích, které dostáváme, ale o těch, kterými uděláme radost jiným. Přijďte a darujte toto představení s námi. Pohádka tak, jak ji neznáte, ale hlavně s dobrým koncem. Veselá pohádka o Koblížkovi, který se pomocí kouzla přenese do pohádkového království, kde zažije veliká dobrodružství při záchraně zakleté princezny. Pohádka plná písniček a barevných kostýmů. Režie: Tomáš Time Hanzlík Scénář: Karel Kytka Produkce, kostýmy a masky: Martina Fiřtová Scéna: Václav Urban Hudba a texty: Tomáš Time Hanzlík Délka: 40 min Vstupné: 60,- dítě, 80,- dospělí Vhodné pro děti od 3 let REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkouzvonu.cz Doporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je omezená.

Více

Vánoční nářez v RENDĚ

Datum konání
Typ

Synové výčepu se vracejí po 18 letech do Roudnice n.l hrálo se v S klubu pod lipou a klub praskal ve švech Fanta Sahula zde předvedl svou pop punkovou šou bylo to super koncert bude bohužel bez Franty Sahuly,který nás tragicky opustil a bude to sledovat z punkového nebe. Někdy s kapelou vystoupujje jeho kamarád frontman Tŕi sester LOU Fanánek Hagen. Předkapela místní rock punk rockanrolový soubor TYDLE VIDLE.

Více

Tradiční vánoční koncert v Rendě BORDO+REBEL

Datum konání
Typ

Ahoj tak se kvapem blíží tradiční vánoční Rocková párty s BORDO nebude chybět bordotombola na kterou nám přispívají naši sponzoři a taky fanoušci. jako host vystoupí super zábavová kapela REBEL s rockovým programem světových i domácích hvězd.

Více

Ježíškova rocková Renda

Datum konání
Typ

klasický vánoční koncert Bordo plus super host Taneční rocková zábavová kapela REBEL nebude chybět trediční Rockyho tombola

Více

After XMASS Party Steel City vol.4

Datum konání
Typ

Tradiční prosincová Xmass Party v Dafé, tentokrát o týden později než bylo zvykem. Letos zahrají: 20:00 - Všechno Špatně 21:00 - RECKLESS 22:00 - HONEM 23:00 - RV-4 00:00 - after party dj´s

Více

Death Before Kladno vol.V

Datum konání
Typ

Rok se sešel s rokem a tak je na čase připomenout si kocovinu novýho roku. Letos v sestavě která zaručuje tejdení nářek jater a skučení u mísy. SEE YOU IN HELL Synci z Morave. Milovníky staropramenu 11 asi netřeba představovat. https://www.seeyouinhell.cz/ NAHEMA Metla z Otrokovic. Provařený ksichty crustovejch mlátiček z přilehlého okolí. https://bandzone.cz/_92746 KRIMINALITAT Hellbastard revival. Teda z dob kdy se to ješte dalo poslouchat a nehráli takový hovna jako na všech deskách kromě tý první. https://bandzone.cz/kriminalitat SLAVERY stenchcrustová mlátička z Prahe konečně na Kladně.

Více

Datum konání
Typ

Více